Lütfen TEMA Vakfı Anasayfası için Tıklayınız >>>
Toprak Hakkında
Toprak ve İnsan
Toprak Dostları
Eğitimciler İçin
Çocuklar İçin
Uzmana Sorun
Sizden Gelenler
Karapınar Projesi
Teşekkür
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

TEMA Vakfı, 20 yıldır toprağı merkezine alarak gönüllü çalışan bir kuruluştur. Toprağı tanıyan, anlayan, ona karşı bilinçli ve duyarlı davranan bir toplum olabilmek adına binlerce gönüllüsünün desteği ile çalışmalarını sürdürmektedir. 20. yılında “Toprak Yaşamdır!” sloganını benimsemiş ve TEMA Vakfı Toprak Web Sayfasını açmıştır.  

MITSUI’nin sürdürülebilir kalkınmayı gerçekleştirmeye yönelik tasarlanan saha ve araştırma projelerini desteklemek amaçlı oluşturduğu çevre fonu, toprak web sayfasının oluşumuna da destek vermiştir. Proje fonu sahibimiz MITSUI’ye sonsuz teşekkürler sunarız.

TEMA Vakfı Bilim Kurulu Üyesi, Sayın Prof. Dr. Koray Haktanır’a teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Her zaman olduğu gibi desteklerini bizden esirgememiş ve katkıları ile sayfamızın daha da kapsamlı ve güvenilir bir kaynağa dönüşmesini sağlamıştır.

Editörümüz Sayın Banu Binbaşaran Tüysüzoğlu’na özverili çalışmaları ve titizlikle oluşturduğu web sayfası içeriği için minnettarız. 

Türkiye’nin dört bir yanındaki Genç TEMA ekibine ise özel olarak teşekkür ederiz. Genç TEMAlılar toprak adına ihtiyaçlarını dile getirmiş, önerilerde ve katkılarda bulunmuşlardır. Ayrı ayrı hepsine yardımları için teşekkür ederiz. 

TEMA Destekçiler Telif İletişim Kaynakça Teşekkür Yorumlarınız
YazılımWeb Sitesiİnternet Sitesi